Tooted


Portselanmaali töötoad toimuvad Milgreni stuudios kolmapäeviti kl 16:00-19:00!

Igal kolmapäeva õhtul saab Milgreni portselanistuudios kokku tore seltskond, kes on enda jaoks juba avastanud või alles avastamas portselani maalimise võlusid. Tegeleme klassikalise glasuuripealse portselanmaaliga ja selle erinevate tehnikatega. Esemed läbivad värvide kinnistamiseks 800 C ahjupõletuse, muutes need seeläbi igati pesukindlaks. 

Oodatud on kõik, kes asja vastu vähegi huvi tunnevad!
Juhendamine toimub individuaalselt ehk et juhendaja tähelepanu jagub kõigile. Mingeid eelnevaid kunstialaseid teadmisi-oskusi vaja ei ole, tegevus nõuab peamiselt kannatlikkust, käeosavuse arenemiseks aga püsivust :) Muud omadused pole olulised. Kohapeal on olemas hulk raamatuid ja mustreid, kust ideid ammutada.

Tegemist on mõnusa harrastusega, mille tulemus on ilus ja otstarbekas – oma maitse järgi kujundatud portselannõud kuluvad ära igas kodus.
 
Portselanmaali värvid on mürgised, mistõttu ei ole töötuba sobilik lastele ning last ootavatele või imetavatele emadele.

Kursuse hind:

ühes töötoas osalemine 12 €
Nelja töötoa hind ettemaksuna tasudes 40 € (töötoa hind 10 €)

Hinna sees: värvid, vahendid, juhendamine, ahjupõletus, alustuseks 1 toorik, tassike teed ning muidugi tore õhkkond.

Kuna töötoas osalejate hulk on piiratud, siis palume oma osalemissoovist vähemalt 2 päeva ette teada anda. Võta julgesti ühendust ja avasta enda jaoks üks tõeliselt meeldiv hobi!

Info ja registreerimine: info@milgren.ee /hetkel on kolmapäevases töötoas osaleda soovijaid rohkem kui kohti, kuid sellegipoolest võib endast märku anda - saame järjekorda panna.


Tellitud portselanmaali töötuba väiksemale seltskonnale, aeg kokkuleppel.

Portselanmaali töötuba Milgreni portselanistuudios on igati sobilik firmaürituste või tähtpäevade läbiviimiseks. Mõnus, seltskondlik tegevus, mille käigus valmib omakujundatud tass-taldrik-kauss.

Osalejate arv: 5-10 inimest

Osalustasu: 12 EUR/in

Kestus: 2-2,5 h

Lisainfo: info@milgren.ee või tel 555 406 14.


Vaata meid ka