Tooted

Tellimine

Hind ja maksmine

Kohaletoimetamine

Tagastamine ja garantii

Privaatsus

Klienditeenindus

 
TELLIMINE

Milgreni e-poes on lihtne ja turvaline oste sooritada. Valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete kõik soovitavad tooted ostukorvi lisanud, liikuge edasi "kassasse". Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud lahtrid ning valige sobivad kohaletoimetamise viisid. Kui tellimus on kinnitatud, jõuab Teie e-postile mõne hetkega Tellimuse kinnitus koos vajalike andmetega. Kui Teil tekib küsimusi tellimuse vormistamise kohta, võtke palun ühendust info@milgren.ee või +372 555 406 14.

 

HIND JA MAKSMINE

Milgreni e-poes on kõik kaubad esitatud lõpphindadena. Kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamise maksumus. Ostude eest tasumine toimub

Arve alusel pangaülekandega
Kindlasti märkige ülekande tegemisel selgitusse tellimuse number, et teaksime, millise tellimuse eest on tasutud. Maksetähtaeg on 3 kalendripäeva. Kui arvet ei ole tasutud 3 kalendripäeva jooksul, tühistub tellimus automaatselt.

Peale tellimuse kinnitamist ja makse laekumist edastatakse Teie e-posti aadressile ka arve, mis sisaldab vastavaid rekvisiite. Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on kinnitanud tellimuse ja OÜ Milgren on lisaks tellimuse kinnitamisele vastu saatnud ka arve.


KOHALETOIMETAMINE

Sõltuvalt valitud meetodi maksumusest lisandub kohaletoimetamistasu kauba summale tellimuse sooritamisel. Kaup postitatakse Teile 5-10 tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasumist. Valida on võimalik järgmiste kohaletoimetamisviiside vahel:

Tasuta kohaletoimetamine - kui tellimuse kogusumma on vähemalt 150 eurot, toimetatakse ostetud kaubad Teile tasuta kohale. Kaubale on võimalik ka ise järele tulla Milgreni stuudio-poodi aadressil Tähe 22, Tartu. Sel juhul võtame Teiega ise ühendust, kui kaup on komplekteeritud ning lepime kättesaamise aja kokku.

SmartPOSTi pakiautomaat – 3 €

SmartPOST on kiire ja mugav pakiteenus nii saajale kui saatjale. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste juures ja neile saab ligi nii autoga, jalgsi kui ühistranspordiga.
Valides ostukorvis transpordi viisiks „pakiautomaati“, kirjutage palun tellimuse märkuste lahtrisse Teile sobiv pakiautomaadi asukoht. Pakiautomaatide võimalikud asukohad leiate siit. Kui unustasite asukoha lisamast, võtame Teiega e-maili teel ühendust ja täpsustame seda.
Paki saabudes saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Saadetis ootab Post24 pakiautomaatides 7 nädalapäeva.

Eesti Postiga postkontorisse – 4 €
Kaup toimetatakse Teile lähimasse Eesti Posti postkontorisse, võttes aluseks aadressi, mille sisestasite ostukorvis andmeid täites.


ELS kuller koju kätte – 5 €
Valides tarnemeetodi „kulleriga“ – saadetakse Teie pakk kulleriga Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerile üle antud, võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aega.


TAGASTAMINE & GARANTII

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada, kui see mingil põhjusel ei sobi. Tagastatav toode peab olema kasutamata. Kui soovite toodet tagastada, saatke palun enne postitamist teavitus aadressile info@milgren.ee, kuhu palume märkida järgnev info: tellija nimi, arve number, tagastatava toote nimetus, põhjus miks tagastate ning oma arveldusarve number. Raha tagastatud kauba eest kantakse Teie arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba meile tagasi jõudmist. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.


PRIVAATSUS

Kõik ostja poolt Milgrenile edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Milgren kinnitab, et kõiki kliendi poolt internetipoele avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.


KLIENDITEENINDUS

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi meie toodete või nende ostmise kohta, siis võtke ühendust järgnevatel kontaktidel:

OÜ Milgren
Telefon: (+372) 555 406 14
E-mail: info@milgren.ee